Založenie živnosti


Chystáte sa podnikať v malom alebo si chcete ako študent privyrobiť? Práve živnosť (inak povedané “živnostenské oprávnenie”) je najčastejším spôsobom ako začať podnikať ihneď a v prípade potrieb, viete živnosť ukončiť do jedného dňa. 

Podnikanie v rámci živnosti sa podľa nás radí medzi najjednoduchšiu a najčastejšiu formu podnikania na Slovensku. Podnikanie je možné prostredníctvom rôznych druhov oprávnení a práve živnostenské oprávnenie je jedno z nich. 

Živnosť je možné založiť už po dovŕšení 18 rokov, pričom uchádzač musí byť spôsobilý na právne úkony a dôležitá je aj bezúhonnosť.

U nás v Advokát Novák Košice ponúkame jednoduché a pohodlné založenie živnosti s neobmedzeným počtom živností. V prípade ak by ste si chceli založiť živnosť osobitne, zaplatili by ste za každú zvlášť. Založte si u nás aj 10 živností za jednu a tú istú cenu (50 eur), a samozrejme, nemusíte nikam chodiť - zariadime to predsa za Vás. 

Cena približne: 50 EUR


U nás nestrácate čas

Obvykle trvá založenie živnosti niekedy až hodiny, behanie po úradoch Vám uľahčíme a ukážeme Vám, že to ide aj inak. Živnostenské oprávnenie Vám zašleme už do 1 týždňa priamo na Vašu adresu.


Šetríte peniaze

Vždy sa snažíme o férové ceny, preto Vám ponúkame našu ponuku ktorá pri napr. 15 živnostiach vyjde lacnejšie už o 25 eur ako na úrade. Neplatíte nič nevyše.


Začiatkom to nekončí

Spolupracujte s nami počas celého Vášho podnikania, poradíme a vieme vykonať samozrejme aj zmeny živnosti alebo zrušenie živnosti.


Jednoduchá platba

Platbu za služby platíte z pohodlia domova cez Váš internet banking alebo u nás v kancelárii v centre Košíc.


V prípade ak ste študent alebo začínajúci podnikateľ, neváhajte využiť naše konzultačné služby v oblasti podnikania. Poradíme, zaučíme, odporučíme a uvedieme Vás na pravú mieru.

Máte otázku?