Založenie s.r.o. 

 

Jednoducho, efektívne a správne. Naše základné pravidlá pri zakladaní s.r.o. a poskytovaní právnych a advokátskych službách. Všetky potrebné dokumenty Vám doručíme a firmu - s.r.o. založíme už aj do 11 dní. 

Podnikanie je obvykle na dlhšie a preto je niekedy potrebné vhodne premyslieť všetky pozitíva a negatíva vo formách podnikania (živnosť vs firma). Každá z nich má svoje výhody aj nevýhody. 


1. Zakladáte si ju online. Ak by ste sa chceli stretnúť, nemáme problém Vás pozvať do našej kancelárie v centre Košíc. 

2. Platíte až po založení firmy - s.r. o. - Platbu za služby platíte skúsenému advokátovi s dlhoročnou praxou až po zrealizovaní všetkých potrebných náležitostí.

3. Podpísanie dokumentov - zákon stanovuje, aby bola zakladateľská listina overená notárom/matrikou - práve to bude Vaša jediná povinnosť, ktorej sa bohužiaľ nemôže zbaviť nikto. Ak by ste však mali občiansky preukaz s čipom, viete to vyriešiť efektívne - elektronicky.

4. Spoločnosť registrujeme - Vašu budúcu spoločnosť registrujeme hneď po tom, ako od Vás prevezmeme potrebné dokumenty, zabezpečíme oprávnenia a vyriešime úrady.

5. "Veľa štastia do rokov podnikania" - veta, ktorú Vám povieme vždy po úspešnom založení firmy - s.r.o., ktorej proces založenia obvykle trvá 11-14 dní. Informácie ohľadom procesu Vás budeme informovať telefonicky alebo e-mailom.

 

Cena založenie spoločnosti: 280 EUR

Naša cena je konečná a zahŕňa naše profesionálne právne služby, prípravu vzorových dokumentov návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra, pre živnostenský a daňový úrad. V cene je zahrnutý aj poplatok pre obchodný register. Firma môže disponovať neobmedzeným počtom voľných živností.

 

Prečo to dať na Advokát Novák? 

1. Máme skúsenosti a potrebné vzdelanie

2. Šetríte - ak by ste sa pokúšali založiť s.r.o. svojpomocne, trvalo by Vám to dlho, s možnosťou chýb, a nakoniec by ste za to zaplatili minimálne 300 eur. My Vám tiež ponúkame neobmedzený počet voľných živností v cene.

3. "Nebeháte” po úradoch - ušetrite si čas a venujte sa svojej práci alebo budúcemu podnikaniu namiesto vybavovania všetkých dokumentov a hodín čakania.

4. Cena je konečná a férová.

5. Vždy v kontakte - nezabúdame na Vás ani počas procesu vytvárania a vždy Vás informujeme o priebehu.

 

V prípade ak ste študent, začínajúci podnikateľ alebo aj podnikateľ a neviete si dať s niečím rady, neváhajte využiť naše konzultačné služby v oblasti podnikania. Poradíme, zaučíme, odporučíme a uvedieme Vás na pravú mieru. 

Máte otázku?